Apie mus …

S‌avo darbą pradėjome 2009 metų rudenį, tada pirmas pasiūlytas produktas buvo Seiko spausdintuvas, kuriais prekiaujame iki dabar,  spausdinantis ant terminių lipdukų (etikečių). Tai buvo paprastas bet efektyvus sprendimas, kai reikia nedidelio kiekio lipdukų, čia ir dabar, bet tai buvo nespalvotas spausdintuvas. Klientams reikėjo spalvų, o kam jų nereikia :), tačiau mažo kiekio spalvotų lipdukų didelės spaustuvės negalėjo pasiūlyti. Tačiau mes radome vokiečių partnerius, kurie gamino ir prekiavo spalvotų etikečių spausdintuvais ir kita susijusią įranga skirta mažo tiražo lipdukų spaudai.

Šiandiena savo klientui galime pasiūlyti visą pilną paslaugų spektrą nuo situacijos analizės, ekonominio paskaičiavimo ir tinkamiausio įrangos modelio parinkimo iki įrangos diegimo, apmokymo garantinio ir pogarantinio serviso.

Mūsų paslaugos

Teikiame diskų tiražavimo (dauginimo) paslaugas. Pateiktus Jūsų CD, DVD diskus arba duomenis galime padauginti nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių vienetų.

S‌avo klientams taip pat siūlome ir etikečių, lipdukų spaudos paslaugos, jeigu atsiranda poreikis greitai ir įvairių nestandartinių formų.

Kas mes esame

2009

Mes dirbame nuo

100+

Tiek prekių pozicijų laikoma sandėlyje, kad klientas gautų savo užsakymą per minimalų laiką

350+

Patenkintų, pastovių klientų 

Tikriausia turite klausimų? skambinkite!

 +370 684 94541