DTM CX86e spalvotų lipdukų, kuponų spausdintuvas

Greitas ir kompaktiškas spausdinimo sprendimas gamybai, POS ir POI programoms

Apie DTM CX86e 

DTM CX86e yra mažiausias pasaulyje LED sausų dažų, spalvotų etikečių spausdintuvas, padedantis įmonėms gaminti universalias ir profesionalias spalvotas etiketes ir lipdukus, kurios padidina reklamos poveikį, palyginti su standartiniais nespalvotais terminiais spausdintuvais. 

Nesvarbu, ar tai kuponai, ID kortelės, kvitai, lankytojų ženkleliai, kainų ir reklaminiai lipdukai, klijuojamos etiketės, kilpinės juostelės ar kartono ir dėžių etiketės, DTM CX86e leidžia greitai ir lengvai spausdinti aukštos kokybės spalvotos spaudos gaminius, kurie pritrauks klientų dėmesį ir padidins pardavimus. 

Dėl kompaktiško dydžio CX86e yra paruoštas naudoti visur ir lengvai transportuojamas. Jis gali būti naudojamas įvairiais būdais, įskaitant individualizavimą. Tai gera paspirtis savo reklamos kampanijose, leisdami klientams pritaikyti individualizavimą vietoje.

Išskirtinės savybės

Sauso tonerio technologija. Tai pigesnė alternatyva rašaliniams spausdintuvams. Veikimo principas analogiškas lazeriniams spausdintuvams, tik vaizdas ant pernešimo juostos perkeliamas ne lazeriu, o LED juostos pagalba (OKI patentuotas sprendimas), todėl galima naudoti pigesnes žaliavas nei spausdinant su rašaliniu spausdintuvu ir  spaudiniai yra 100 % atsparūs vandeniui ir UV spinduliams.

Kas yra LED technologija? Spausdinimo procesas yra panašus į lazerinių spausdintuvų, kai sausi milteliai sujungiami ant etiketės medžiagos per šilumos įrenginį (kaitintuvą) ir vaizdo pernešimo juosta. Skaitmeninė LED technologija užtikrina didelės raiškos spaudinius. Dėl šios technologijos spausdintuvas užima mažiau vietos, yra kompaktiškas, draugiškas aplinkai ir energiją taupantis, gamybos procese sunaudoja žymiai mažiau žaliavų ir energijos. LED spausdinimo galvutės neturi judančių dalių, todėl jos yra tvirtos ir itin patikimos.

CMY trijų spalvų dažų kasetė. Naudodami CX86e supaprastinate sandėliavimą, nes sandėlyje turite turėti tik vieną trijų spalvų tonerį. Trijų spalvų toneris pakeičiamas per kelias sekundes ir spausdintuvas vėl būna paruoštas naudoti be ilgo uždelsimo delsimo.

Ethernet ir WLAN ryšys. Pamirškite erzinančius USB laidus, kurie blokuoja kelią arba verčia stovėti šalia spausdintuvo. Prijunkite CX86e per Ethernet arba bevielio tinklo ir lengvai spausdinkite iš neriboto kiekio spausdintuvų.

Sukurkite darbus per kelias minutes. Pasirinkite NiceLabel Free (DTM Edition), kad galėtumėte paprastai kurti etikečių dizainą arba atnaujinti duomenų importą ir kintamų duomenų spausdinimą. Spausdintuvą taip pat galima naudoti su kita populiaria etikečių projektavimo programine įranga, pvz., „BarTender“, ir grafine programine įranga, pvz., „Adobe Illustrator“ ir kitomis „Windows“ programomis. Spausdinti PDF? Kad būtų lengviau naudoti, galite spausdinti tiesiai iš Acrobat Reader.

Video apie CX86e

Spausdintuvo techninė specifikacija:

Loading data ...